Kariéra

Staňte se součástí Aquarexu

Společnosti, které záleží na zdraví vody i pohodě pracovníků

Prací v Aquarexu získáte mnoho životních i pracovních zkušeností. Budete mít příležitost být u růstu společnosti, poznat naše jedinečné technologie pro úpravu vody a podílet se na lepší budoucnosti, které chceme dosáhnout. Máte-li vysoké ambice, výzvy vám nejsou cizí a máte chuť se učit, rádi se s vámi potkáme osobně.

 

Začněte psát příběh své kariéry ještě dnes

Aktuálně nemáme žádné volné pozice.

Ale klidně nám napište, pokud pro nás můžete být přínosem.

Proč pracovat v Aquarexu

Práce, která má svůj smysl

Cílem naší práce je pomáhat klientům ušetřit zbytečné výdaje a nastavit v jejich myšlení odpovědný přístup, který v budoucnu zajistí dostatek kvalitní vody. A taková práce má neocenitelný význam.

Prostředí, kde vám bude příjemně

Naši firmu čeká v budoucnu velký růst. A všichni, kdo v Aquarexu pracují, mají na růstu firmy svůj podíl a slovo, které tu má váhu. Aquarex proto charakterizuje prostředí, kde si vzájemně nasloucháme, sdílíme své názory a chováme se k sobě s respektem.

Pomůžeme vám v začátcích

Chápeme, že pochopit náš obor chce svůj čas. Proto vás nehodíme do vody. Dáme vám čas na vzdělávání, poradíme vám a provedeme vás všemi našimi technologiemi.


Co je naším cílem?

Pomáháme firmám, obcím a všem odvětvím průmyslu s vodním hospodářstvím. Upravujeme ji tak, aby stroje sloužily dlouho, výroba byla efektivní a voda zdravá.


 

Naše práce má hlubší smysl a my jí věříme. Čekají nás výzvy. Hledáme proto ty, kdo se chtějí učit, přinesou do naší firmy své nápady, know-how i šikovnost a pochopí naše firemní cíle i ambice. Budeme rádi, když s námi zkusíte zlepšit budoucnost.

Marek Maňásek

Kdo se moc ptá, moc se dozví...
A takové lidi my vítáme.

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.