Přidejte se k Aquarexu

Kariéra

Zetor, Fosfa, Česká zbrojovka …
i tady upravujeme vodu.
Přidáte se?

Před lety jsme kopali studny, teď upravujeme 15 milionů litrů vody denně a spoléhají na nás přední průmyslové podniky, hotely, nemocnice i zoo.

Chci se přidat

Projektujeme vodu pro krokodýly v zoo, pro stovky hostů prémiového hotelu nebo obrovské výrobní podniky. Ti všichni potřebují tu správnou vodu. Amatérovi se zdá voda jako voda, my vidíme, jak je pokaždé jiná, jak se mění v průběhu času i jen v místech pár desítek metrů od sebe.

Umíme z vody odstranit téměř cokoli od nečistot přes bakterie až po pesticidy a jejich metabolity. Spoléhají na nás v provozech, kde zastavení výroby na 5 minut nepřichází v úvahu nebo stojí statisíce. I proto pracujeme s technicky vyspělými a ověřenými produkty firem jako Grundfos, KSB, Siemens, Filtaworx a v neposlední řadě taky vlastními výrobky.

Ke klientům už dávno nejezdíme “udělat zakázku”, ale podívat se na jejich skutečné potřeby, chod technologií a významně je zefektivnit. Dnes už “vodu v trubkách” přerůstáme a řešíme technologie, kterými voda koluje – průmyslové kotle, chlazení, vzduchotechniku a dokonce i sklad živočišných tuků. Pozitivně tak ovlivňujeme efektivitu, nakládání s odpady a více chráníme přírodu.

Třešinkou na dortu je náš vlastní vývoj a výroba průmyslových reverzních osmóz, kterými začínáme konkurovat globálním značkám.

Přitom jsme a budeme etická rodinná firma stavěná na Baťovských principech. Neuplácíme, nenecháváme se uplácet a nevysáváme evropské dotace na Potěmkinovy vesnice.

Co na našem vnitřním fungování oceňují lidé

Koncepty technologie řešíme týmově. Většinou spolupracuje technolog, konstruktér, projektant i obchodník. Tím se i vzájemně vzděláváme a rozšiřujeme obzory.

Co potřebujeme k práci, to dostaneme. Bez formuláře na tužku, čtyř podpisů nadřízených a dvou měsících čekání. Laserový měřák, nový software, laboratorní vybavení? Ano.

Co vymyslíme, to se zavede. Zatím nás ještě nejsou stovky, jak se domluvíme, tak si fungování upravíme.

Odborně rosteme. Někdy si musíme poradit i s tím, co zatím úplně neznáme. Něco nastudujeme z odborné literatury, s něčím nám pomáhají specialisté od našich dodavatelů, pro něco jezdíme do zahraničí. Stále si rozšiřujeme obzory v souvisejících oborech – měření a regulace, konstrukce, TZB.

Žádné korporátní prostředí a manýry. Nečekejte tu manažerskou kariéru a 5 úrovní vedení. Na druhou stranu si dost věcí zařizujeme sami. Holt, když dochází toaleťák, musíme sami zajít do skladu. Jo a šéf není blbec. Většinou.

Otevřená komunikace šéfů. O stavu firmy, směřování, zakázkách. Každý týden si všichni sedneme a řešíme zakázky i fungování. Netrháme hlavu za chybu, těmi se učíme.

Zodpovědnost v neformálním prostředí. Nečekejte šaty, obleky a kravaty (pokud to není vyloženě nutné). Taky si tady většinou tykáme. Na druhou stranu potřebujeme zodpovědnost, protože chyby mohou stát miliony a zastavit fabriky.

Dává vám to smysl?
Zvažte, jestli se k nám přidáte.
Nároky máme vysoké, vy snad taky. Teď k nám nejlíp zapadne:

Možná se tu právě nevidíte, i tak se nám ozvěte. Šikovné lidi oceníme a naučíme. A nezapomeňte připsat, v čem pro nás budete přínosem. Můžete psát přímo na prace@aquarex.cz. Každý e-mail si pozorně přečteme. Ty nejlepší oslovíme a pozveme na osobní jednání.

Kdo se moc ptá, moc se dozví...
A takové lidi my vítáme.

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.

Zavolejte nám

(+420) 602 278 349

Po - Pá 7:30 - 16:00 h

Monika Karásková

Personalistka