Přidejte se k Aquarexu

Kariéra

Zetor, Fosfa, Česká zbrojovka …
i tady upravujeme vodu.
Přidáte se?

Před lety jsme kopali studny, teď upravujeme miliony litrů vody denně a spoléhají na nás nejen přední průmyslové podniky.

Chci se přidat

Umíme z vody odstranit téměř cokoli od nečistot přes bakterie až po pesticidy a jejich metabolity. Spoléhají na nás v provozech, kde zastavení výroby na 5 minut nepřichází v úvahu nebo stojí statisíce. I proto pracujeme s technicky vyspělými a ověřenými produkty.

Ke klientům už dávno nejezdíme “udělat zakázku”, ale podívat se na jejich skutečné potřeby v oblasti vodního hospodářství. Pozitivně tak ovlivňujeme efektivitu, nakládání s odpady a více chráníme přírodu.

Co na našem vnitřním fungování oceňují lidé

Koncepty technologie řešíme týmově. Většinou spolupracuje technolog, konstruktér, projektant i obchodník. Tím se i vzájemně vzděláváme a rozšiřujeme obzory.

Co potřebujeme k práci, to dostaneme. Bez formuláře na tužku, čtyř podpisů nadřízených a dvou měsících čekání. Laserový měřák, nový software, laboratorní vybavení? Ano.

Co vymyslíme, to se zavede. Zatím nás ještě nejsou stovky, jak se domluvíme, tak si fungování upravíme.

Odborně rosteme. Někdy si musíme poradit i s tím, co zatím úplně neznáme. Něco nastudujeme z odborné literatury, s něčím nám pomáhají specialisté od našich dodavatelů, pro něco jezdíme do zahraničí. Stále si rozšiřujeme obzory i v souvisejících oborech.

Zvažte, jestli se k nám přidáte.
Nároky máme vysoké, Vy snad taky. Teď k nám nejlíp zapadne:

Možná se tu právě nevidíte, i tak se nám ozvěte. Šikovné lidi oceníme a naučíme. A nezapomeňte připsat, v čem pro nás budete přínosem. Můžete psát přímo na prace@aquarex.cz. Každý e-mail si pozorně přečteme. Ty nejlepší oslovíme a pozveme na osobní jednání.

Kdo se moc ptá, moc se dozví...
A takové lidi my vítáme.

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.