Řešíme vodu od začátku do konce

kdekoli v Česku i na Slovensku

Správně upravená voda snižuje náklady, zvyšuje produktivitu a snižuje energetickou náročnost procesů. Je to tak i u vás?

Upravíme vodu pro jakýkoli provoz

90 % naší práce spočívá v úpravě vody, aktuálně jde o více, než 7 milionů litrů denně. Většinou jde o technologické vody (chladicí, procesní, oplachové, topné a kotelní) nebo vodu pro aquaparky či hotely.

Snižujeme náklady na vodu o statisíce. Někde ročně, jinde měsíčně

Voda je vzácný zdroj a její cena nezadržitelně roste. My nacházíme úspory na vstupu (zdroje vody), v procesu (úprava a využití) i na výstupu (čištění a rekuperace). Zaměřujeme se na celkovou energetickou efektivitu.

Za léta působení v různých podnicích jsme totiž pochopili, že voda je jen jedna část energetického cyklu. Spojili jsme se proto s experty na další energetické oblasti ve firmách a přinášíme společná řešení, která zajistí efektivitu a úspory jako celek.

Počítejte s vodou od začátku. V projektu

V praxi se setkáváme s provozy, kam je komplikované dostat zařízení pro úpravu vody. Jen proto, že se s nimi nepočítalo a není je kam fyzicky umístit. Následuje bourání, přístavby, přesuny techniky. Na náklady se raději neptejte.

Proto pro nově vznikající provozy nebo rekonstrukce výrobních prostor zpracováváme projekty, a generálním projektantům poskytujeme veškerou potřebnou podporu. Správný projekt šetří ve finále miliony. A o to přece jde.

Jak postupujeme?

První pečlivě poznáme váš podnik, procesy i technologie. Někdy my sami, jindy rovnou s našimi expertními partnery. A po důkladné analýze vašich potřeb přijdeme s konceptem řešení a vyčíslením jeho přínosů. Funkčních i ekonomických.

Za svou práci ručíme

Věříme v kvalitu naší práce i kvalitu našich dodavatelů. Poskytujeme rozšířenou záruku pro námi instalované a servisované technologie. Jak to?

  • materiál a technologie pořizujeme přímo od renomovaných světových výrobců nebo si je necháváme vyrábět na zakázku
  • navrhujeme a vyrábíme membránové technologie jako je reverzní osmóza, ultrafiltrace a mikrofiltrace
  • spolupracujeme s techniky, odbornými i vývojovými pracovníky, dokážeme řešit i komplikované provozní situace a požadavky
  • máme zkušené projektanty a dokážeme vše spočítat, připravit a naplánovat

Kompletní péče o vodu ve firmě

Stále častěji přebíráme ve firmách kompletní péči o vodu. Je běžné, že v podniku jsou instalované podobné technologie i od 10 různých dodavatelů. A když nastane problém, nikdo se nemá k řešení. To měníme a stáváme se jediným kontaktním místem, kde věc vyřešíme.

Chtěli byste rychlé řešení od stolu? Litujeme nemáme

Bez krátkého seznámení s vaším provozem a laboratorního rozboru vody bychom mohli něco podcenit. A do toho opravdu nejdeme. Ozvěte se mi. Přijedem kamkoliv v ČR i na Slovensku.

Mgr. Miroslav Maňásek

Ředitel a jednatel

tel: (+420) 608 323 115

e-mail: miroslav.manasek@aquarex.cz

Napište mi

Tady se poctivě staráme o vodu

Potřebujete také vyladit vodu? Nebo se jen poradit?
Ozvěte se, něco vymyslíme

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně.