Naše služby

Úprava vody v každém průmyslu

Hledáte řešení, které zefektivní výrobu, umožní produkci ve firmě, zbaví vodu bakterií a mikročástic a zlepší kvalitu produkce a životnost strojů pro výrobu? V Aquarexu vám dodáme řešení pro kompletní vodní hospodářství.

Od chvíle, kdy potřebujete vodu připravit přes recyklaci až po chvíli, kdy opouští váš podnik. Ušetříme vám nejen starosti, ale i statisíce korun ročně.

Pojďme se spolu poradit

Vodu upravujeme všude, kde je třeba. Od farmacie až po průmysl

Mezi naše hlavní úkoly patří příprava vody pro výrobu obrobků při kovoobrábění nebo výrobě z plastů, příprava sterilní vody ve farmacii a kosmetice, odstraňování chloridů i mikroplastů nebo třeba ochrana vody před bakteriemi i její úprava pro hotely a penziony. A pokud potřebujete konkrétní řešení, máme pro vás již hotové produkty.

Technologie sami vyvíjíme nebo nám je dodávají renomovaní výrobci. Automatické filtry, zařízení pro změkčení a odželeznění vody, ultrafiltrace nebo jednotky reverzní osmózy. Pro vás to znamená například nižší podíl kazových kusů ve výrobě, menší poruchovost zařízení, ochranu spotřebičů a strojů i snížení nákladů.

 

Využijme společně potenciál vody. Tak, aby vaše výroba byla efektivnější a lidé kolem zdravější.

Aquarex vám přináší úsporu i jistotu

Rádi pracujeme s nejnovějšími trendy a zařízeními, ale rádi vám nabídneme i osvědčená řešení. Váš problém zanalyzujeme, seznámíme se s vaším podnikem i s jeho procesy a technologiemi. S využitím Aquarex Water Management provedeme audit a zjistíme, jak nakládáte s vodou. Dokážeme tak odhalit, kde vám můžeme pomoci a navrhneme řešení.

Tím však naše spolupráce nekončí. Nejlepší řešení navrhneme, vyrobíme, dodáme, zprovozníme a zaškolíme vaše pracovníky. Samozřejmostí je také servis i dálkový dohled nad technologiemi v našem dohledovém centru Aquarex. Dokážeme vám tak zajistit nejen správný chod instalovaných zařízení, ale také tím zabráníme případným nehodám a ušetříme za přebytečný servis. Díky dohledu totiž víme, kde se nachází případný problém a jak jej efektivně vyřešit.

Kruhové
hospodaření
s vodou

Čeho všeho se voda v podniku týká?

Stáhněte si infolist v PDF.

Seznamte se s příběhy našich zákazníků

O 200 000 zmetků méně díky vlastní ultračisté vodě

Po implementaci vlastní výroby ultra čisté vody je nyní firma zcela nezávislá na externích dodavatelích a ušetří miliony korun ročně. Vysoká kvalita použité vody navíc snížila zmetkovost o 200 000 kusů ročně. Celá studie

Stálá kvalita vody snižuje náklady

Zavedli jsme technologii na úpravu chladicí vody, která se používá ve výrobě plastů. Zkrátila a zjednodušila se pravidelná údržba, provoz je teď plynulejší a zařízení se méně opotřebovává. Nyní se ve SPURu staráme o vodu kompletně. Celá studie

Výměna chladicího systému během 10 dnů

Po pouhých 8 letech provozu dospěl chladicí systém v kalírně oceli do havarijního stavu. Kvůli nevhodně navržené technologii úpravy vody. Připravili jsme úplně nový projekt a během pouhých 10 dnů technologické odstávky vše nainstalovali. Celá studie

Společně objevíme potenciál vody ve vašem podnikání. Pojďme se poradit o vašem projektu

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.