Vodohospodářství v obcích

Pečujeme o vodu v obci

Hospodaření s vodou a její úprava trápí nejednu obec. Její nedostatek je téma, které bude postupně potřeba řešit téměř všude. Nabízíme technologicky vyspělá řešení, která uspoří výdaje, samotnou vodu a umožní ve vaší obci optimální správu vodního hospodářství. Najdeme společně efektivní cestu vody od zdroje až k občanům.

Mějte spotřebu vody pod kontrolu. Získejte jistotu, že obyvatelé vaší obce budou pít zdravou vodu bez škodlivin. Spěte klidně díky tomu, že náklady za nové technologie budou nižší než částka za neefektivní hospodaření a opravu starých zařízení. Naše automatizovaná řešení také snižují plýtvání, odhalují včas úniky vody nebo její špatnou kvalitu.

Vyřešme to společně

Od úspory přes zdraví až po váš klidný spánek

Naši technici naleznou nejlepší řešení vašeho problému, které může představovat nasazení membránových technologií, vodoměry s dálkovým odpočtem pro kontrolu odběru vody nebo výměnu dávkovací stanice přípravků proti bakteriím.

Příjemným bonusem jsou pak maličkosti, které vám ušetří práci i starosti, například zabezpečení dveří úpraven vody a SMS signalizace o poruchových stavech nebo neoprávněných vniknutích do prostor úpraven či vodojemů. Nabízíme možnost napojení systému na dohledové centrum Aquarex a tím i neustálý monitoring průběhu činností našich zařízení.

Co ve vaší obci zajistíme

  • Vodoměry s dálkovým odpočtovým měřidlem pro větší možnost kontroly.
  • Technologie, které řídí a kontrolují stav zásob vody.
  • S partnerskými firmami vyřešíme i čističky odpadních vod.
  • Upravíme povrchové i nadzemní vody potřebnými technologiemi.
  • Zabezpečíme pitnou a teplou užitkovou vodu proti bakteriím.
  • Zdraví vody – naše technologie odstraní železo a mangan, dusičnany, herbicidy, pesticidy i jejich metabolity, filtrují i jinak upraví vodu, aby byla zdravá pro vaše občany. Už nebudete potřebovat žádné výjimky.
  • Řešíme i distribuci vody a automatické tlakové systémy – dodáváme moderní čerpací a distribuční systémy (čerpadla do vrtů, automatické tlakové stanice – ATS pro distribuci vody z vodojemu k občanům).
  • Modernizujeme řídící a dohledové systémy ve vaší obci.

Voda ve vaší obci pod lupou

Zdraví vody a správné hospodaření je naším posláním. Nabídneme vám komplexní a systematický pohled na život vody ve vaší obci. Technologie sami vyvíjíme a vyrábíme.

Rádi s vámi zkonzultujeme stav a vytvoříme podrobnou analýzu. Dodáním technologií pro nás spolupráce nekončí, servis a péče jsou pro nás samozřejmostí.

Seznamte se s příběhy našich zákazníků

O 200 000 zmetků méně díky vlastní ultračisté vodě

Po implementaci vlastní výroby ultra čisté vody je nyní firma zcela nezávislá na externích dodavatelích a ušetří miliony korun ročně. Vysoká kvalita použité vody navíc snížila zmetkovost o 200 000 kusů ročně. Celá studie

Reverzní osmóza ve výrobě emulzí: nižší náklady i zdravější zaměstnanci

Vlastní demineralizovaná voda zlepšila kvalitu používaných emulzí a pozitivně ovlivnila výrobu i zdraví zaměstnanců. Celá studie

Úprava vstupní vody umožnila spustit výrobu

Příliš znečištěná odpadní voda bránila spuštění výroby v novém provozu. Překvapivým řešením bylo vyčistit vodu už na začátku výrobního procesu - z obyčejné udělat ultra čistou, která na sebe méně váže chemikálie. Jako bonus firma ušetří přes půl milionu korun ročně na nákupu vody. Celá studie

Nechte nám zprávu. Společně vodohospodářství ve vaší obci vyřešíme

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.