O nás

Na vodě záleží. Pojďme jí dát nový život

Představte si svět bez vody. Nebo s vodou, která je znečištěná tak, že ji už nikdo nemůže pít, používat ve firmě nebo se v ní koupat. Právě takovému světu se chceme vyhnout. Jsme firma Aquarex WATERPROFIT s.r.o. a staráme se o vodu v průmyslových podnicích, komerčních budovách, obcích i všude tam, kde je třeba.

Na vodu se můžeme dívat z mnoha úhlů. Jako na vstupní surovinu, nutnou součást výrobního procesu nebo jako nezbytnost pro život na celé planetě. Voda možná stojí v centru vašeho podnikání, nebo třeba na jeho okraji, ale jisté je, že se bez ní neobejdeme. V Aquarexu ji pro vás upravíme tak, aby vaše stroje sloužily dlouho, aby výroba byla efektivní a voda zdravá bez škodlivin.

Přinášíme řešení, která pomáhají firmám ušetřit až miliony na zbytečných nákladech. Naším cílem je také odpovědný přístup, který zajistí dostatek kvalitní vody pro budoucnost.

Jsme tu proto, abychom:

  • Zlepšili kvalitu produkce a životnost strojů ve vaší firmě.
  • Upravili vodu přesně na míru procesu, výrobě nebo jakékoliv jiné potřebě firmy.
  • Zajistili šetrné a ekologické zacházení s vodou napříč všemi odvětvími průmyslu.
  • Zabránili vzniku úsad, aby se prodloužila životnost zařízení ve firmách.
  • Bděli nad vodohospodářstvím v obcích, které potřebují pomocnou ruku, které potřebují komplexní radu odborníka při této složité problematice.

Jak to funguje

  1. Zanalyzujeme hospodaření s vodou ve vaší firmě nebo obci.
  2. Vyprojektujeme řešení a navrhneme nejlepší postup.
  3. Můžeme (ale nemusíme) dodat všechny technologie.
  4. Nenecháme vás tápat. Zajistíme následný servis i plán dalšího rozvoje.

Vlastní vývoj je naší silou

Unikátní technologie, které využíváme ve všech typech odvětví, jsou výsledkem našeho vývoje. Pečlivě rozvíjíme každý postup, protože jedině tak dokážeme využít potenciál vody. Přicházíme s řešením, které dokáže zajistit kompletní vodní hospodářství firmy nebo zaručit téměř 0% odpad. Od čerpání vody až po její recyklaci.

Pomoci vám můžeme chytrou volbou vybavení, vynalézavým technickým řešením nebo třeba jen změnou ve výrobním procesu. Všechny tyto změny vedou nejen k naplnění potřeb a ekonomiky firem, ale pomohou i životnímu prostředí. Navíc často správně upravená voda vede ke snížení nemocnosti

Seznamte se s příběhy našich zákazníků

O 200 000 zmetků méně díky vlastní ultračisté vodě

Po implementaci vlastní výroby ultra čisté vody je nyní firma zcela nezávislá na externích dodavatelích a ušetří miliony korun ročně. Vysoká kvalita použité vody navíc snížila zmetkovost o 200 000 kusů ročně. Celá studie

Reverzní osmóza ve výrobě emulzí: nižší náklady i zdravější zaměstnanci

Vlastní demineralizovaná voda zlepšila kvalitu používaných emulzí a pozitivně ovlivnila výrobu i zdraví zaměstnanců. Celá studie

Stálá kvalita vody snižuje náklady

Zavedli jsme technologii na úpravu chladicí vody, která se používá ve výrobě plastů. Zkrátila a zjednodušila se pravidelná údržba, provoz je teď plynulejší a zařízení se méně opotřebovává. Nyní se ve SPURu staráme o vodu kompletně. Celá studie

Zlepšeme vaše podnikání, projekt i celý svět. Najděme společně řešení

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.