10 milionu litrů vody

upravíme každý den

Přinášíme chytrá a efektivní řešení úpravy vody, která prodlužují životnost technologií, snižují jejich poruchovost a riziko odstávek. Navíc nacházíme statisícové i milionové úspory v oblasti vodního hospodářství.

Šetříme. Vodu, peníze, přírodu a starosti

Naší prací je poznat životní cyklus vody ve vašem provozu a navrhnout jeho optimalizaci, která přinese nejen ekonomické a provozní úspory, ale bude také šetrná k životnímu prostředí. Správně upravená voda totiž snižuje náklady, zvyšuje produktivitu, životnost a snižuje energetickou náročnost procesů.

Realizujeme investice s návratností do 24 měsíců

Typická zakázka na úpravu vody ve výrobním podniku s investicí do 2 mil. Kč se vrací do 6 – 12 měsíců. Větší investice např. v kotelnách nebo u parních vyvíječů s rozpočtem do 5 mil. Kč se vrací za 12 – 24 měsíců. A to nepočítáme snížení rizika havárie, poruch a zbytečných odstávek, kdy jdou ztráty do milionů. Třeba kvůli zanedbání servisu.

Ulehčujeme a zjednodušujeme práci

Praxe nás naučila, že údržbáři v podniku jsou často přetížení a sotva se stíhají starat o výrobní stroje. Proto dodáváme zařízení, která jsou co možná nejjednodušší na údržbu a kde to jde, snažíme se o maximální automatizaci.

Pro 90 % firem rovnou zajišťujeme pravidelný servis, protože je to levnější a efektivnější. Čísla hovoří jasně: náklady jsou výrazně nižší než mzda pro dalšího údržbáře.

Řídíme svou práci procesně

Kaizen, 5S, Štíhlá firma. Tyto metodiky jsme zavedli do své každodenní praxe. I proto už déle než tři roky získáváme zpětnou vazbu a monitorujeme spokojenost našich zákazníků. Aktuálně (březen 2017) je 98 % firemních zákazníků spokojených.

Používáme chytré a ověřené technologie

Disponujeme kompletním portfoliem moderních technologií v oblasti filtrace, distribuce a úpravy vody i automatického měření a regulace. Jsme partnery mnoha světových firem jako Pentair, Grundfos, KSB, ISH, Verder, Filtaworx, Cintropur, LIT, Jumo, S-CAN a dalších. Od partnerů čerpáme také know-how a zkušenosti z celého světa. Zvládáme tak spolehlivě upravit jednotky, desítky i stovky kubíků vody za hodinu.

Spolupracujeme s partnery na stejné vlně

My řešíme vodu se vším, co s tím souvisí. Celkové energetické úspory řešíme společně s partnerskými firmami z oblasti chlazení, vzduchotechniky, vytápění, výroby elektřiny, využití odpadního tepla, kogenerace. Spojuje nás jak odbornost, tak filozofie slušného a prospěšného podnikání ve smyslu Baťova odkazu.

Pojďme se nezávazně pobavit

Možná pro vás najdeme velké úspory, možná vám potvrdíme, že fungujete na 100 % efektivně

Mgr. Miroslav Maňásek

Ředitel a jednatel

tel: (+420) 608 323 115

e-mail: miroslav.manasek@aquarex.cz

Napište mi

Tady se poctivě staráme o vodu

Potřebujete také vyladit vodu? Nebo se jen poradit?
Ozvěte se, něco vymyslíme

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně.