Správná cesta k úpravě vody s projektanty i distributory

Spolupráce s partnery

Zařídíme, aby v chladícím systému koloval správný vodní koktejl, který zajistí, aby se neucpávaly armatury a nezanášelo potrubí. Vymyslíme řešení, které zabrání rezavění potrubí.

Dodáme technologie, které zaručí správnou výhřevnost kotlů a efektivitu chladicích systémů beze ztrát. Jsme partnerem všech stavitelů i dodavatelů průmyslových staveb, ve kterých hraje prim voda. Rádi se spojíme s dalšími specialisty v oboru.

Kontaktujte nás

Hraje ve vašem projektu důležitou roli úprava průmyslové vody či vody v potravinářství?

Připravíme vám individualizované řešení. Jsme také flexibilním partnerem při rekonstrukcích výrobních hal, jejichž součástí je vodní hospodářství. Při stavbách nových hal stojíme již u návrhu.

Působíme tam, kde je potřeba navrhnout, postavit, namontovat a následně servisovat technologické celky pro úpravu vody nebo její recyklaci. Technologie, které využíváme, představují výsledek našeho vlastního know-how a vývoje. Rádi se staneme i vaším partnerem.

 • Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme membránové technologie, optimální pro danou potřebu. Nanofiltraci, ultrafiltraci i reverzní osmózu.
 • Zajistíme vyčištění odpadních vod v potřebné fázi výrobního provozu, aby firma ušetřila náklady.
 • Implementujeme řešení, která zajišťují vlastní zdroje ultračisté vody. Zbaví vodu síranů, chloridů i mechanických nečistot.
 • Zajistíme, aby se v budově s vodou zacházelo šetrně a ekologicky. Pro úsporu nákladů i šetření planety.
 • Navrhneme systémy pro kontrolu přesného dávkování chemie.
 • Projektanti a inženýrské kanceláře s námi získají jistotu, že u jejich klienta bude v oběhu kolovat pouze správně upravená voda, v trubkách nebudou vznikat úsady a prodlouží se životnost celého systému.

Reverzní osmózy Virtus

Našimi partnery se mohou stát

 • stavební společnosti
 • projektanti a výrobci chladicích okruhů i věží
 • výrobci a dodavatelé teplovodních a parních systémů v průmyslu
 • distributoři a prodejci chemie
 • specialisté na výstavbu technologických celků
 • a další společnosti, kterým naše technologie a servis přinesou užitek

Kdo jsme

Jsme českými výrobci a konstruktéry reverzních osmóz a specialisté na membránové technologie. Tyto technologie, které sami vyvíjíme a vyrábíme, dodáváme projektantům i dalším specialistům na výrobu technologických celků.

Hledáte-li partnera s  vlastním odborným týmem konstruktérů a technologů, partnera s vlastní výrobou, i samotnou výrobou, jsme tou pravou volbou.

Seznamte se s příběhy našich zákazníků

O 200 000 zmetků méně díky vlastní ultračisté vodě

Po implementaci vlastní výroby ultra čisté vody je nyní firma zcela nezávislá na externích dodavatelích a ušetří miliony korun ročně. Vysoká kvalita použité vody navíc snížila zmetkovost o 200 000 kusů ročně. Celá studie

Reverzní osmóza ve výrobě emulzí: nižší náklady i zdravější zaměstnanci

Vlastní demineralizovaná voda zlepšila kvalitu používaných emulzí a pozitivně ovlivnila výrobu i zdraví zaměstnanců. Celá studie

Úprava vstupní vody umožnila spustit výrobu

Příliš znečištěná odpadní voda bránila spuštění výroby v novém provozu. Překvapivým řešením bylo vyčistit vodu už na začátku výrobního procesu - z obyčejné udělat ultra čistou, která na sebe méně váže chemikálie. Jako bonus firma ušetří přes půl milionu korun ročně na nákupu vody. Celá studie

Napište nám. Uvidíte, že náš budoucí projekt poroste jako z vody!

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.