Elektrikář – Servis a výroba

Pracovní náplň

  • Provádění servisu a oprav v terénu v kombinaci s výrobou v Uherském Hradišti.
  • Servisní činnost na našich zařízeních na úpravu vod.
  • Úkoly vyplývající z rozpisu pravidelných kontrol – spolu s kolegy servisními techniky budete servisovat naše úpravny vody (ve všem Vás zaškolíme).
  • Výroba rozvaděčů pro technologii průmyslové úpravy vody.
  • Zapojování elektrických zařízení do sítě.
Začněte psát příběh své kariéry ještě dnes

Nabízíme

  • plat až 40 000 Kč
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • samostatná tvůrčí práce
  • pružná pracovní doba
  • zaměstnanecké benefity – bonusy a výkonnostní prémie, sleva na firemní výrobky a služby, stravenky, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, školení a jiné…
  • vzdělávání a další rozvoj znalostí v oboru
  • mobilní telefon
  • možnost být součástí týmu silné značky na trhu
  • práce na plný úvazek/ na dobu neurčitou

Požadujeme

  • SOŠ nebo vyučen v oboru elektro
  • vyhláška 50/1978 Sb. § 6 do 1000 V a vyšší
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v oboru výhodou
  • flexibilita
  • manuální zručnost
  • pozitivní přístup k práci

Vaše žádosti s životopisem zašlete na tomas.zajicek@aquarex.cz nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

Co dělá Aquarex

Aquarex vyvíjí a prodává technologie pro vodní hospodářství a úpravu vody ve všech odvětvích průmyslu. Chceme také svými technologiemi zajistit dostatek kvalitní vody pro celou planetu do budoucna.

Těším se na Vás

Vedoucí servisního oddělení Tomáš Zajíček

Začněte svou kariéru ve společnosti Aquarex ještě dnes. Rádi vás uvidíme osobně

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.