Obchodník

v oboru technologií  pro úpravu vody a vodohospodářství

Hledáme pracovníky, kteří budou tvořit obchodní tým naší společnosti. Našimi technologiemi zlepšujeme kvalitu vody, upravujeme vodu na míru procesům výroby a staráme se o kompletní vodní hospodářství v průmyslových odvětvích. Proto hledáme obchodní zástupce pro Čechy a Moravu, kteří se nezaleknou žádné výzvy a chtějí budovat svou kariéru i lepší svět.

Začněte psát příběh své kariéry ještě dnes

Náš obor není jednoduchý. Výzvy jsou u nás na denním pořádku. Hledáme obchodního zástupce, který se jich nezalekne a pomůže našim klientům hledat optimální řešení .

Mgr. Miroslav Maňásek
Ředitel a jednatel společnosti Aquarex WATERPROFIT s.r.o.

 


Jaká bude vaše role ve firmě

Vše se u nás točí kolem vodohospodářství. A protože jde o náročný obor, je důležité, aby naši klienti měli k ruce skutečného odborníka. Stanete se odborným poradcem pro naše klienty při výběru technologií. Postupně budete sami vyhledávat klientelu pro Čechy nebo Moravu a spolupracovat s našimi specialisty. Poznáte, jaká zařízení budou pro firmy či obce efektivní a optimální.

Budete se s námi podílet na růstu firmy svými nápady, podněty a postřehy, které si přivezete od klientů. Na pravidelných schůzkách v sídle firmy pak budete reportovat své úspěchy nebo se radit, proč zakázka nedopadla tak, jak měla. A samozřejmě vás čeká spousta učení. O našich technologiích, oboru a také o firmách, které budou tvořit obchodní portfolio společnosti.

Co dělá Aquarex

Aquarex vyvíjí a prodává technologie pro vodní hospodářství a úpravu vody ve všech odvětvích průmyslu. Chceme také svými technologiemi zajistit dostatek kvalitní vody pro celou planetu do budoucna.

V Aquarexu na vás čeká:

Fixní odměna a spolehlivý úvazek

Fixní základ až 30 000 Kč + provize a odměny, které se odvíjejí od pečlivosti, spolehlivosti i úspěchu každého obchodníka. Práce je na hlavní pracovní poměr.

Klasické prémie, které vás přesto potěší

Stravenky, flexibilní pracovní doba a možnost plánování pracovního dne podle potřeby. S nimi bude práce hned příjemnější.

Příležitosti k rozvoji odbornosti

Vzdělávání, díky kterému se nadchnete pro profesi obchodního zástupce i pro naše technologie. Proškolíme vás v obchodních dovednostech, našem know-how i informačních systémech.

Kolektiv, který se pro vás stane oporou

Svou práci máme opravdu rádi. A budeme se snažit, aby bavila i naše nové kolegy. Jsme k sobě slušní, respektujeme se, radíme se a pomáháme.

Buďte u růstu naší společnosti i budování lepšího světa.
Staňte se obchodníkem společnosti Aquarex.

Uvítáme, když budete:

Mít vzdělání technického směru. Na úrovni vzdělání nezáleží, důležitější je touha učit se naše know-how.

Často budete na cestách. Proto by pro vás nemělo být řízení auta žádný problém.

 

Čeká vás spousta učení. Musíte důvěrně znát všechny naše služby a technologie. Touha učit se je jednou z nejzásadnějších vlastností našich obchodníků.

Technologie, které nabízíme, jsou velmi odborné. Technické myšlení pro vás bude výhodou.

S kým budete spolupracovat

Mgr. Miroslav Maňásek

Jednatel společnosti

Pro pana Miroslava Maňáska je hospodaření s vodou velmi důležitou otázkou, na kterou hledá odpověď. Jednatel společnosti vám pomůže pochopit vizi svého podnikání, chod firmy i další podstatné záležitosti.

Začněte svou kariéru ve společnosti Aquarex ještě dnes. Rádi vás uvidíme osobně

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.