Technolog – procesní inženýr

v oblasti technologií pro úpravu vody a vodohospodářství

Hledáme zkušeného, aktivního, organizačně a komunikačně schopného pracovníka s minimálně 5 letou praxí.

Staňte se jedním z nás

Jaká bude náplň vaší práce

  • navrhování postupů, strojů a zařízení pro úpravu a filtraci vody
  • hydraulické a chemické modelování procesů a postupů
  • psaní technických zpráv a studií
  • spolupráce s projektanty a konstruktéry
  • reportovat práci vedení společnosti

Potřebujeme zkušeného technologa – procesního inženýra, který bude pečlivě, důsledně a samostatně navrhovat technické i chemické postupy a procesy úpravy vody.

Bude aktivní součástí zakázky od návrhu procesu, skrz konstrukci, projektování až po samotnou realizaci a uvádění do provozu.

Důležité vlastnosti technologa

Na vás bude vymyslet, jak technicky vyřešíme konkrétní zakázku tak, aby naše řešení bylo nejlepší. Budete komunikovat se zástupci klienta i zbytkem týmu.

Na vaší práci bude stát úspěšný technologický návrh řešení konkrétní problematiky. Osobní vůle a úsilí pro dokončení práce by vám neměly chybět.

Naše práce je náročná a odborná, proto musíte mít nejen znalosti z hydrochemie a vodohospodářství, ale také technické myšlení a praxi.

Tato pozice si žádá touhu po celoživotním vzdělávání, pracovní zápal a profesionalitu. Očekáváme, že jste opravdovým odborníkem.

Co dělá Aquarex

V Aquarexu se zaměřujeme na vývoj, realizaci, výrobu a dodávku technologických zařízení pro průmyslovou úpravu a filtraci vod a recyklaci průmyslových odpadních vod. Věříme, že má naše práce hlubší smysl a zakládáme si na odpovědnosti vůči přírodě i vodě, která představuje strategický zdroj.

Čištěním a úpravou vody zvyšujeme kvalitu života průmyslových zákazníků, společnosti i životního prostředí. Našim klientům nabízíme inovativní technická řešení. Naše služby by měly dokonale odpovídat očekávání zákazníků a přinášet efektivitu.

V Aquarexu na vás čeká:

Zajímavé finanční ohodnocení a prémie

Technologovi / procesnímu inženýrovi, kterého přijímáme na plný úvazek, nabídneme plat 35-50 tisíc Kč měsíčně.

Prémie a benefity, které vás potěší

K základu mzdy získáte i prémiové odměny a benefity v podobě stravenek.

Práce, která není každý den stejná

Po domluvě je možná flexibilní pracovní doba a home office.

Prostředí, kde se vám bude pracovat příjemně

V Aquarexu na vás čekají kolegové, kteří vám rádi pomůžou. Naše pracovní prostředí je veselé a neformální.

Staňte se pracovníkem společnosti Aquarex ještě dnes. Rádi vás uvidíme osobně

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.