Naše služby

Postaráme se o vodu napříč celým vaším podnikem

Vodní hospodářství chápeme jako celek, a tak k němu taky přistupujeme. Pečujeme o vodu ještě předtím, než vůbec vstoupí do výroby, zajišťujeme její úpravu v průběhu celého procesu a staráme se o čištění a recyklaci ve chvíli, kdy jej opouští. V každé fázi vám díky svému know-how a vysoce kvalitním technologiím dokážeme ušetřit statisíce ročně, někdy i měsíčně.

Bezplatná konzultace

Kruhové
hospodaření
s vodou

Upravíme vodu na míru jakémukoli provozu

Vodu upravujeme všude, kde je potřeba. Napříč všemi odvětvími průmyslu. Tam, kde je součástí výrobního procesu (například v chemickém průmyslu, energetice, elekrotechnickém průmyslu, kovoobrábění nebo výrobě z plastů), a na místech, kde se bez ní lidé přirozeně neobejdou (v aquaparcích, hotelech a restauracích).

Víme, že každý provoz má na vodu jiné požadavky a nároky. A taky, že voda je živý element – liší se podle místa svého zdroje, jinak se chová na jaře a jinak na podzim. Proto neexistuje univerzální řešení pro všechny.

Každý projekt připravujeme od začátku individuálně, přesně podle toho, co situace ve vašem podniku vyžaduje.

Čeho všeho se voda v podniku týká?

Stáhněte si infolist v PDF.

Od analýzy po servis

Nejdříve se důkladně seznámíme s vaším podnikem, se všemi procesy a technologiemi. Za pomoci našeho unikátního frameworku Aquarex Water Management provedeme audit vašeho vodního hospodářství. Zjistíme, jak s vodou nakládáte, odhalíme případné nedostatky a na základě analýzy navrhneme řešení, které vám přinese maximální užitek. Jak funkční, tak ekonomický.

Potřebné technologie pro vás vyrobíme a nainstalujeme a i poté budeme dohlížet, jestli všechno běží tak, jak má. A pokud budete chtít, vezmeme si na starost celkovou péči o vodu ve vaší firmě.

Vždy je totiž lepší mít technologie od jednoho dodavatele, který ví o vašem vodním hospodářství všechno, a zvládne tak komplexně vyřešit případný problém.

Za svou práci
dáme ruku do ohně vody

Všechny komponenty pro naše projekty pořizujeme od renomovaných světových dodavatelů nebo si je sami vyrábíme. Věříme proto v jejich kvalitu a vám na ně poskytneme rozšířenou záruku.

Máme taky zkušené projektanty, kteří dokáží vše spočítat a naplánovat tak, aby vám navržený projekt přinesl co největší užitek.

Zároveň ale chápeme, že voda je pouze jedna část energetického cyklu. Spolupracujeme proto s experty na další energetické oblasti ve firmách a společně přinášíme řešení, která vám zajistí úspory všude, kde to je jen možné.

Seznamte se s příběhy našich zákazníků

O 200 000 zmetků méně díky vlastní ultračisté vodě

Po implementaci vlastní výroby ultra čisté vody je nyní firma zcela nezávislá na externích dodavatelích a ušetří miliony korun ročně. Vysoká kvalita použité vody navíc snížila zmetkovost o 200 000 kusů ročně. Celá studie

Stálá kvalita vody snižuje náklady

Zavedli jsme technologii na úpravu chladicí vody, která se používá ve výrobě plastů. Zkrátila a zjednodušila se pravidelná údržba, provoz je teď plynulejší a zařízení se méně opotřebovává. Nyní se ve SPURu staráme o vodu kompletně. Celá studie

Výměna chladicího systému během 10 dnů

Po pouhých 8 letech provozu dospěl chladicí systém v kalírně oceli do havarijního stavu. Kvůli nevhodně navržené technologii úpravy vody. Připravili jsme úplně nový projekt a během pouhých 10 dnů technologické odstávky vše nainstalovali. Celá studie

Napište nám. Uvidíte, že náš budoucí projekt poroste jako z vody!

Vaše kontaktní údaje chráníme a neposkytneme je třetí straně. Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby společnosti Aquarex WATERPROFIT.